django - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
eu: Sesioak

en: session key
eu: sesioaren giltza

en: session data
eu: sesioaren datuak

en: expire date
eu: amaiera data

en: session
eu: sesioa

en: sessions
eu: sesioak
