django - en to dsb translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
dsb: Póseźenja

en: session key
dsb: pósejźeński kluc

en: session data
dsb: pósejźeńske daty

en: expire date
dsb: datum spadnjenja

en: session
dsb: pósejźenje

en: sessions
dsb: pósejźenja
