django - en to ckb translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
ckb: کۆڕەکان

en: session key
ckb: کلیلی کۆڕ

en: session data
ckb: دراوەی کۆڕ

en: expire date
ckb: بەرواری بەسەرچوون

en: session
ckb: کۆڕ

en: sessions
ckb: کۆڕەکان
