django - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
br: Dalc'hoù

en: session key
br: alc'hwez dalc'h

en: session data
br: roadennoù an dalc'h

en: expire date
br: deiziad fin

en: session
br: dalc'h

en: sessions
br: dalc'hoù
