django - en to tk translation catalogue (18 entries)

en: PostgreSQL extensions
tk: PostgreSQL giňeltmeleri

en: Nested arrays must have the same length.
tk: Iç-içe massiwleriň deň uzynlygy bolmaly.

en: Map of strings to strings/nulls
tk: Setirleriň setirler/boşluklara kartasy

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
tk: "%(key)s" netijesi setir ýa-da boş däl

en: Could not load JSON data.
tk: JSON maglumatlary ýükläp bolmady.

en: Input must be a JSON dictionary.
tk: Giriş JSON sözlügi bolmaly.

en: Enter two valid values.
tk: Iki sany dogry baha giriziň.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
tk: Aralygyň başlangyjy soňundan ýokary bolmaly däldir.

en: Enter two whole numbers.
tk: iki sany esasy san giriziň.

en: Enter two numbers.
tk: Iki sany san giriz

en: Enter two valid date/times.
tk: Iki sany dogry senäni/wagty giriziň.

en: Enter two valid dates.
tk: Iki sany dogry sene giriziň.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
tk[0]: Bu listda %(show_value)d element bar, asyl %(limit_value)ddan köp element bolmaly däldir.
tk[1]: Bu listda %(show_value)d element bar, asyl %(limit_value)ddan köp element bolmaly däldir.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
tk[0]: Bu listda %(show_value)d element bar, asyl %(limit_value)ddan az element bolmaly däldir.
tk[1]: Bu listda %(show_value)d element bar, asyl %(limit_value)ddan az element bolmaly däldir.

en: Some keys were missing: %(keys)s
tk: Käbir açarlar ýok: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
tk: Käbir bilinmeýän açarlar girizilen: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
tk: Şu iki aralygyň %(limit_value)s'a deň ýa-da azdygyna göz ýetiriň.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
tk: Şu iki aralygyň %(limit_value)s'a deň ýa-da köpdügine göz ýetiriň.
