django - en to tg translation catalogue (16 entries)

en: PostgreSQL extensions
tg: Расширения PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
tg: Элементи %(nth)s -и массив санҷишро нагузашт:

en: Nested arrays must have the same length.
tg: Массивҳои воридкардашуда бояд дарозиҳои якхела дошта бошанд.

en: Map of strings to strings/nulls
tg: Массивҳои strings ба strings/nulls

en: Could not load JSON data.
tg: Боркунии JSON-додаҳо муяссар нашуд.

en: Input must be a JSON dictionary.
tg: Қимматҳо бояд дар шакли JSON-луғатҳо ворид карда шаванд.

en: Enter two valid values.
tg: Дуто қимати дуруст ворид созед.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
tg: Оғози фосила наметавонад қимати аз ҳудуди худ калонро қабул кунад.

en: Enter two whole numbers.
tg: Дуто адади яклухтро ворид созед.

en: Enter two numbers.
tg: Ду ададро ворид созед.

en: Enter two valid date/times.
tg: Санаро бо вақт дуруст ворид кунед.

en: Enter two valid dates.
tg: Дуто санаи дурустро ворид созед.

en: Some keys were missing: %(keys)s
tg: Баъзе аз калидҳо истисно карда шудаанд: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
tg: Баъзе аз калидҳои овардашуда ба руйхати калидҳои маъмул дохил нестанд: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
tg: Мутмаин гардед, ки ҳамаи қиматҳои мутаалиқ ба ин фосила, кам ё баробаранд ба:%(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
tg: Мутмаин шавед ки ин фосила зиёд ё баробаранд ба: %(limit_value)s.
