django - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
sr: PostgreSQL екстензије

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
sr: Ставка %(nth)s у низу није валидирана:

en: Nested arrays must have the same length.
sr: Угњеждени низови морају да буду исте дужине.

en: Map of strings to strings/nulls
sr: Мапа знаковних ниски на знаковне ниске/null-ове

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
sr: Вредност “%(key)s” није знаковни низ или null.

en: Could not load JSON data.
sr: Не могу да учитам JSON податке.

en: Input must be a JSON dictionary.
sr: Улазна вредност мора бити JSON dict.

en: Enter two valid values.
sr: Унесите две исправне вредности.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
sr: Почетак опсега не може бити преко краја опсега.

en: Enter two whole numbers.
sr: Унесите два цела броја.

en: Enter two numbers.
sr: Унесите два броја.

en: Enter two valid date/times.
sr: Унесите два исправна датума/времена.

en: Enter two valid dates.
sr: Унесите два исправна датума.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
sr[0]: Листа садржи %(show_value)dставку, не би требало да садржи више од %(limit_value)d.
sr[1]: Листа садржи %(show_value)d ставке, не би требало да садржи више од %(limit_value)d.
sr[2]: Листа садржи %(show_value)d ставки, не би требало да садржи више од %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
sr[0]: Листа садржи %(show_value)d ставку, не би требало да садржи мање од %(limit_value)d.
sr[1]: Листа садржи %(show_value)d ставке, не би требало да садржи мање од %(limit_value)d.
sr[2]: Листа садржи %(show_value)d ставки, не би требало да садржи мање од %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
sr: Неки кључеви недостају: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
sr: Дати су неки непознати кључеви: %(keys)s

en: Ensure that the upper bound of the range is not greater than %(limit_value)s.
sr: Осигурајте да горња граница опсега није већа од %(limit_value)s.

en: Ensure that the lower bound of the range is not less than %(limit_value)s.
sr: Осигурајте да доња граница опсега није мања од %(limit_value)s.
