django - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
sq: Zgjerime PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
sq: Objekti %(nth)s te vargu nuk u vleftësua:

en: Nested arrays must have the same length.
sq: Vargjet brenda vargjesh duhet të kenë të njëjtën gjatësi.

en: Map of strings to strings/nulls
sq: Hartë vargjesh te strings/nulls

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
sq: Vlera e “%(key)s” s’është varg ose nul.

en: Could not load JSON data.
sq: S’u ngarkuan dot të dhëna JSON.

en: Input must be a JSON dictionary.
sq: Vlera duhet të jetë një fjalor JSON.

en: Enter two valid values.
sq: Jepni dy vlera të vlefshme.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
sq: Fillimi i një intervali s’duhet të tejkalojë fundin e një intervali.

en: Enter two whole numbers.
sq: Jepni dy vlera të plota numrash.

en: Enter two numbers.
sq: Jepni dy numra.

en: Enter two valid date/times.
sq: Jepni dy data/kohë të vlefshme.

en: Enter two valid dates.
sq: Jepni dy data të vlefshme.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
sq[0]: Lista përmban %(show_value)d element, duhet të përmbajë jo më shumë se %(limit_value)d.
sq[1]: Lista përmban %(show_value)d elementë, duhet të përmbajë jo më shumë se %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
sq[0]: Lista përmban %(show_value)d element, duhet të përmbajë jo më pak %(limit_value)d.
sq[1]: Lista përmban %(show_value)d elementë, duhet të përmbajë jo më pak %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
sq: Mungojnë ca kyçe: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
sq: Janë dhënë kyçe të panjohur: %(keys)s

en: Ensure that the upper bound of the range is not greater than %(limit_value)s.
sq: Garantoni që kufiri i sipërm i intervalit të mos jetë më i madh se %(limit_value)s.

en: Ensure that the lower bound of the range is not less than %(limit_value)s.
sq: Garantoni që kufiri i poshtëm i intervalit të mos jetë më i vogël se %(limit_value)s.
