django - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
nl: PostgreSQL-extensies

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
nl: Item %(nth)s in de matrix is niet gevalideerd:

en: Nested arrays must have the same length.
nl: Geneste matrices moeten dezelfde lengte hebben.

en: Map of strings to strings/nulls
nl: Toewijzing van tekenreeksen naar tekenreeksen/nulwaarden

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
nl: De waarde van ‘%(key)s’ is geen tekenreeks of nul.

en: Could not load JSON data.
nl: Kon JSON-gegevens niet laden.

en: Input must be a JSON dictionary.
nl: Invoer moet een JSON-bibliotheek zijn.

en: Enter two valid values.
nl: Voer twee geldige waarden in.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
nl: Het begin van het bereik mag niet groter zijn dan het einde van het bereik.

en: Enter two whole numbers.
nl: Voer twee gehele getallen in.

en: Enter two numbers.
nl: Voer twee getallen in.

en: Enter two valid date/times.
nl: Voer twee geldige datums/tijden in.

en: Enter two valid dates.
nl: Voer twee geldige datums in.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
nl[0]: Lijst bevat %(show_value)d element, maar mag niet meer dan %(limit_value)d elementen bevatten.
nl[1]: Lijst bevat %(show_value)d elementen, maar mag niet meer dan %(limit_value)d elementen bevatten.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
nl[0]: Lijst bevat %(show_value)d element, maar mag niet minder dan %(limit_value)d elementen bevatten.
nl[1]: Lijst bevat %(show_value)d elementen, maar mag niet minder dan %(limit_value)d elementen bevatten.

en: Some keys were missing: %(keys)s
nl: Sommige sleutels ontbreken: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
nl: Er zijn enkele onbekende sleutels opgegeven: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
nl: Zorg ervoor dat dit bereik minder dan of gelijk is aan %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
nl: Zorg ervoor dat dit bereik groter dan of gelijk is aan %(limit_value)s.
