django - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: PostgreSQL extensions
hy: PostgreSQL հավելվածներ

en: Nested arrays must have the same length.
hy: Ներդրված մասսիվները պետք է ունենան նույն երկարությունը

en: Could not load JSON data.
hy: Չհաջողվեց բեռնել JSON տվյալները

en: Enter two valid values.
hy: Մուտքագրեք երկու վավերական արժեք

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
hy: Ինտերվալի սկիզբը չպետք է գերազանցի նրա ավարտը

en: Enter two whole numbers.
hy: Մուտքագրեք երկու ամբողջ թիվ

en: Enter two numbers.
hy: Մուտքագրեք երկու թիվ

en: Enter two valid date/times.
hy: Մուտքագրեք երկու ճիշտ ամսաթվեր/ժամանակ

en: Enter two valid dates.
hy: Մուտքագրեք երկու ճիշտ ամսաթվեր

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
hy[0]: Ցուցակը պարունակում է %(show_value)d էլեմենտը, բայց այն պետք է պարունակի %(limit_value)d֊ից ոչ ավելի էլեմենտ
hy[1]: Ցուցակը պարունակում է %(show_value)d էլեմենտները, բայց այն պետք է պարունակի %(limit_value)d֊ից ոչ ավելի էլեմենտ

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
hy[0]: Ցուցակը պարունակում է %(show_value)d էլեմենտը, բայց այն պետք է պարունակի %(limit_value)d֊ից ոչ պակաս էլեմենտ
hy[1]: Ցուցակը պարունակում է %(show_value)d էլեմենտը, բայց այն պետք է պարունակի %(limit_value)d֊ից ոչ պակաս էլեմենտ

en: Some keys were missing: %(keys)s
hy: Որոշ բանալիներ պակասում են՝  %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
hy: Տրամադրվել են որոշ անհայտ բանալիներ՝  %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
hy: Համոզվեք, որ տիրույթին պատկանող արժեքները փոքր են, կամ հավասար %(limit_value)s֊ի

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
hy: Համոզվեք, որ տիրույթին պատկանող արժեքները մեծ են, կամ հավասար %(limit_value)s֊ի
