django - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Could not load JSON data.
hr: JSON podatci neuspješno učitani.

en: Enter two valid values.
hr: Unesite 2 ispravne vrijednosti.

en: Enter two whole numbers.
hr: Unesite dva cijela broja.

en: Enter two numbers.
hr: Unesite dva broja.

en: Enter two valid date/times.
hr: Unesite dva ispravna datuma/vremena.

en: Enter two valid dates.
hr: Unesite dva ispravna datuma.
