django - en to he translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
he: הרחבות PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
he: פריט %(nth)s במערך לא עבר בדיקת חוקיות:

en: Nested arrays must have the same length.
he: מערכים מקוננים חייבים להיות באותו האורך.

en: Map of strings to strings/nulls
he: מיפוי מחרוזות אל מחרוזות/nulls.

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
he: הערך של "%(key)s" אינו מחרוזת או null.

en: Could not load JSON data.
he: לא ניתן לטעון מידע JSON.

en: Input must be a JSON dictionary.
he: הקלט חייב להיות מילון JSON.

en: Enter two valid values.
he: נא להזין שני ערכים חוקיים.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
he: התחלת טווח אינה יכולה גדולה יותר מסופו.

en: Enter two whole numbers.
he: נא להזין שני מספרים שלמים.

en: Enter two numbers.
he: נא להזין שני מספרים.

en: Enter two valid date/times.
he: נא להזין שני תאריך/שעה חוקיים.

en: Enter two valid dates.
he: נא להזין שני תאריכים חוקיים.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
he[0]: הרשימה מכילה פריט %(show_value)d, עליה להכיל לא יותר מ-%(limit_value)d.
he[1]: הרשימה מכילה %(show_value)d פריטים, עליה להכיל לא יותר מ-%(limit_value)d.
he[2]: הרשימה מכילה %(show_value)d פריטים, עליה להכיל לא יותר מ-%(limit_value)d.
he[3]: הרשימה מכילה %(show_value)d פריטים, עליה להכיל לא יותר מ-%(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
he[0]: הרשימה מכילה פריט %(show_value)d, עליה להכיל לא פחות מ-%(limit_value)d.
he[1]: הרשימה מכילה %(show_value)d פריטים, עליה להכיל לא פחות מ-%(limit_value)d.
he[2]: הרשימה מכילה %(show_value)d פריטים, עליה להכיל לא פחות מ-%(limit_value)d.
he[3]: הרשימה מכילה %(show_value)d פריטים, עליה להכיל לא פחות מ-%(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
he: חלק מהמפתחות חסרים: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
he: סופקו מספר מפתחות לא ידועים: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
he: יש לוודא שטווח זה קטן מ או שווה ל-%(limit_value)s בשלמותו.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
he: יש לוודא שטווח זה גדול מ או שווה ל-%(limit_value)s בשלמותו.
