django - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
gl: Extensión de PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
gl: O %(nth)s elemento do array non validóu:

en: Nested arrays must have the same length.
gl: Os arrais aniñados teñen que ter a mesma lonxitude.

en: Map of strings to strings/nulls
gl: Mapeo de strings a strings/nulos

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
gl: O valor de “%(key)s” non é un string ou nulo.

en: Could not load JSON data.
gl: Non se puderon cargar os datos JSON.

en: Input must be a JSON dictionary.
gl: A entrada ten que ser un diccionario JSON.

en: Enter two valid values.
gl: Introduza dous valores válidos.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
gl: O comezo do rango non pode superar o fin do rango.

en: Enter two whole numbers.
gl: Introduza dous números completos.

en: Enter two numbers.
gl: Insira dous números.

en: Enter two valid date/times.
gl: Insira dúas datas/horas válidas.

en: Enter two valid dates.
gl: Insira dúas datas válidas.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
gl[0]: A lista contén %(show_value)d elemento, non debería conter máis de %(limit_value)d.
gl[1]: A lista contén %(show_value)d elementos, non debería conter máis de %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
gl[0]: A lista contén %(show_value)d elemento, non debería conter menos de %(limit_value)d.
gl[1]: A lista contén %(show_value)d elementos, non debería conter menos de %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
gl: Faltan algunhas chaves: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
gl: Facilitáronse algunhas chaves descoñecidas: %(keys)s

en: Ensure that the upper bound of the range is not greater than %(limit_value)s.
gl: Asegúrese de que o límite superior do rango non é maior que %(limit_value)s.

en: Ensure that the lower bound of the range is not less than %(limit_value)s.
gl: Asegúrese de que o límite inferior do rango non é menor que %(limit_value)s.
