django - en to et translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
et: PostgreSQL laiendused

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
et: Element %(nth)s massiivis pole korrektne:

en: Nested arrays must have the same length.
et: Mitmemõõtmelised massiivid peavad olema sama pikad.

en: Map of strings to strings/nulls
et: Teisendus sõnedest sõnedeks/tühjadeks

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
et: Võtme “%(key)s” väärtus ei ole sõne ega tühi.

en: Could not load JSON data.
et: Ei saanud laadida JSON andmeid.

en: Input must be a JSON dictionary.
et: Sisend peab olema JSON sõnastik.

en: Enter two valid values.
et: Sisesta kaks korrektset väärtust.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
et: Vahemiku algus ei või olla suurem kui vahemiku lõpp.

en: Enter two whole numbers.
et: Sisesta kaks täisarvu.

en: Enter two numbers.
et: Sisesta kaks arvu.

en: Enter two valid date/times.
et: Sisesta kaks korrektset kuupäeva ja kellaaega.

en: Enter two valid dates.
et: Sisesta kaks korrektset kuupäeva.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
et[0]: Nimekiri sisaldab %(show_value)d elementi, ei tohiks olla rohkem kui %(limit_value)d.
et[1]: Nimekiri sisaldab %(show_value)d elementi, ei tohiks olla rohkem kui %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
et[0]: Nimekiri sisaldab %(show_value)d elementi, ei tohiks olla vähem kui %(limit_value)d.
et[1]: Nimekiri sisaldab %(show_value)d elementi, ei tohiks olla vähem kui %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
et: Puuduvad võtmeväärtused: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
et: Tundmatud võtmeväärtused: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
et: Veendu, et see vahemik on täielikult väiksem või võrdne kui %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
et: Veendu, et see vahemik on täielikult suurem või võrdne kui %(limit_value)s.
