django - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: PostgreSQL extensions
eo: PostgreSQL kromaĵoj

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
eo: Elemento %(nth)s en la tabelo ne estas valida:

en: Nested arrays must have the same length.
eo: Ingitaj tabeloj devas havi la saman grandon.

en: Map of strings to strings/nulls
eo: Kongruo de signoĉenoj al signoĉenoj/nulvaloroj

en: Could not load JSON data.
eo: Malsukcesis ŝarĝi la JSON datumojn.

en: Input must be a JSON dictionary.
eo: La enigo devas esti JSON vortaro.

en: Enter two valid values.
eo: Enigu du validajn valorojn.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
eo: La komenco de la intervalo ne devas superi la finon de la intervalo.

en: Enter two whole numbers.
eo: Enigu du entjeroj.

en: Enter two numbers.
eo: Enigu du nombroj.

en: Enter two valid date/times.
eo: Enigu du validajn dato/horojn.

en: Enter two valid dates.
eo: Enigu du validajn datojn.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
eo[0]: La listo enhavas %(show_value)d eron, kaj ne devas enhavi pli ol %(limit_value)d.
eo[1]: La listo enhavas %(show_value)d erojn, kaj ne devas enhavi pli ol %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
eo[0]: La listo enhavas %(show_value)d erojn, kaj devas enhavi pli ol %(limit_value)d.
eo[1]: La listo enhavas %(show_value)d erojn, kaj devas enhavi pli ol %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
eo: Kelkaj ŝlosiloj mankas: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
eo: Kelkaj nekonataj ŝlosiloj estis provizitaj: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
eo: Bv kontroli, ke la tuta intervalo estas malpli alta aŭ egala al %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
eo: Bv kontroli, ke la tuta intervalo estas pli alta aŭ egala al %(limit_value)s.
