django - en to el translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
el: Επεκτάσεις της PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
el: To στοιχείο %(nth)s στον πίνακα δεν είναι έγκυρο:

en: Nested arrays must have the same length.
el: Οι ένθετοι πίνακες πρέπει να έχουν το ίδιο μήκος.

en: Map of strings to strings/nulls
el: Αντιστοίχιση strings σε strings/nulls

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
el: Η τιμή του “%(key)s“ δεν είναι string ή null.

en: Could not load JSON data.
el: Αδύνατη η φόρτωση των δεδομένων JSON.

en: Input must be a JSON dictionary.
el: Το input πρέπει να είναι ένα έγκυρο JSON dictionary.

en: Enter two valid values.
el: Εισάγετε δύο έγκυρες τιμές.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
el: Η αρχή του range δεν πρέπει να ξεπερνά το τέλος του range.

en: Enter two whole numbers.
el: Εισάγετε δυο ολόκληρους αριθμούς.

en: Enter two numbers.
el: Εισάγετε δυο αριθμούς.

en: Enter two valid date/times.
el: Εισάγετε δύο έγκυρες ημερομηνίες/ώρες.

en: Enter two valid dates.
el: Εισάγετε δυο έγκυρες ημερομηνίες.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
el[0]: Η λίστα περιέχει %(show_value)d στοιχείο και δεν πρέπει να περιέχει πάνω από %(limit_value)d.
el[1]: List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
el[0]: Η λίστα περιέχει %(show_value)d στοιχεία και δεν πρέπει να περιέχει λιγότερα από %(limit_value)d.
el[1]: Η λίστα περιέχει %(show_value)d στοιχεία και δεν πρέπει να περιέχει λιγότερα από %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
el: Έλειπαν μερικά κλειδιά: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
el: Δόθηκαν μέρικά άγνωστα κλειδιά: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
el: Βεβαιωθείτε ότι το range είναι αυστηρά μικρότερο ή ίσο από %(limit_value)s.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
el: Βεβαιωθείτε ότι το range είναι αυστηρά μεγαλύτερο ή ίσο από %(limit_value)s.
