django - en to dsb translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
dsb: Rozšyrjenja PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
dsb: Zapisk %(nth)sw pólnej wariabli njejo se wobkšuśił:

en: Nested arrays must have the same length.
dsb: Zakašćikowane pólne wariable muse tu samsku dłujkosć měś.

en: Map of strings to strings/nulls
dsb: Konwertěrowanje znamuškowych rjeśazkow do znamuškowych rjeśazkow/nulow

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
dsb: Gódnota „%(key)s“ njejo znamuškowy rjeśazk abo null.

en: Could not load JSON data.
dsb: JSON-daty njejsu se zacytowaś dali.

en: Input must be a JSON dictionary.
dsb: Zapódaśe musy JSON-słownik byś.

en: Enter two valid values.
dsb: Zapódajśo dwě płaśiwej gódnośe.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
dsb: Zachopjeńk wobcerka njesmějo kóńc wobcerka pśekšocyś.

en: Enter two whole numbers.
dsb: Zapódajśo dwě cełej licbje.

en: Enter two numbers.
dsb: Zapódajśo dwě licbje.

en: Enter two valid date/times.
dsb: Zapódajśo dwě płaśiwej datowej/casowej pódaśi.

en: Enter two valid dates.
dsb: Zapódajśo dwě płaśiwej datowej pódaśi.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
dsb[0]: Lisćina wopśimujo %(show_value)d element, wóna njeby dejała wěcej ako %(limit_value)d wopśimowaś.
dsb[1]: Lisćina wopśimujo %(show_value)d elementa, wóna njeby dejała wěcej ako %(limit_value)d wopśimowaś.
dsb[2]: Lisćina wopśimujo %(show_value)d elementy, wóna njeby dejała wěcej ako %(limit_value)d wopśimowaś.
dsb[3]: Lisćina wopśimujo %(show_value)d elementow, wóna njeby dejała wěcej ako %(limit_value)d wopśimowaś.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
dsb[0]: Lisćina wopśimujo %(show_value)d element, wóna njeby dejała mjenjej ako %(limit_value)d wopśimowaś.
dsb[1]: Lisćina wopśimujo %(show_value)d elementa, wóna njeby dejała mjenjej ako %(limit_value)d wopśimowaś.
dsb[2]: Lisćina wopśimujo %(show_value)d elementy, wóna njeby dejała mjenjej ako %(limit_value)d wopśimowaś.
dsb[3]: Lisćina wopśimujo %(show_value)d elementow, wóna njeby dejała mjenjej ako %(limit_value)d wopśimowaś.

en: Some keys were missing: %(keys)s
dsb: Někotare kluce feluju: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
dsb: Někotare njeznate kluce su se pódali: %(keys)s

en: Ensure that the upper bound of the range is not greater than %(limit_value)s.
dsb: Zawěsććo, až górna granica wobceŕka njejo wětša ako %(limit_value)s.

en: Ensure that the lower bound of the range is not less than %(limit_value)s.
dsb: Zawěsććo, až dolna granica wobceŕka njejo mjeńša ako %(limit_value)s.
