django - en to ckb translation catalogue (17 entries)

en: PostgreSQL extensions
ckb: پێوەکراوەکانی PostgreSQL

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
ckb: بڕگەی%(nth)s لەناو ڕیزەکەدا پشتڕاست نەکراوەتەوە:

en: Nested arrays must have the same length.
ckb: ڕیزی هێلانەکراو دەبێت هەمان درێژی هەبێت.

en: Map of strings to strings/nulls
ckb: نەخشەی ده‌قه‌ڕیزبه‌ندەکان بۆ دەقەڕیزبەندەکان/بەتاڵەکان

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
ckb: بەهای “%(key)s” نە دەقەڕیزبەندە نە بەتاڵ.

en: Could not load JSON data.
ckb: نەتوانرا داتاکانی JSON باربکرێت.

en: Input must be a JSON dictionary.
ckb: دەرخواردە دەبێت فەرهەنگی JSON بێت.

en: Enter two valid values.
ckb: دوو بەهای دروست بنوسە.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
ckb: نابێت سەرەتای ڕێژەکە لە کۆتایی ڕێژەکە زیاتر بێت.

en: Enter two whole numbers.
ckb: دوو ژمارەی تەواو بنوسە.

en: Enter two numbers.
ckb: دوو ژمارە بنوسە.

en: Enter two valid date/times.
ckb: دوو بەروار/کاتی دروست بنوسە.

en: Enter two valid dates.
ckb: دوو بەرواری دروست بنوسە.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
ckb[0]: لیست پێکدێت لە %(show_value)d بڕگە، دەبێت زیاتر نەبێت لە %(limit_value)d.
ckb[1]: لیست پێکدێت لە %(show_value)d بڕگە، دەبێت زیاتر نەبێت لە %(limit_value)d.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
ckb[0]: لیست پێکدێت لە %(show_value)d بڕگە، دەبێت کەمتر نەبێت لە %(limit_value)d.
ckb[1]: لیست پێکدێت لە %(show_value)d بڕگە، دەبێت کەمتر نەبێت لە %(limit_value)d.

en: Some keys were missing: %(keys)s
ckb: هەندێک کلیل نەمابوون: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
ckb: هەندێک کلیلی نەناسراو دابین کران: %(keys)s
