django - en to te translation catalogue (19 entries)

en: th
te: వ

en: st
te: వ

en: nd
te: వ

en: rd
te: వ

en: one
te: ఒక్కటి

en: two
te: రెండు

en: three
te: మూడు

en: four
te: నాలుగు

en: five
te: ఐదు

en: six
te: ఆరు

en: seven
te: ఏడు

en: eight
te: ఎనిమిది

en: nine
te: తొమ్మిది

en: today
te: ఈ రోజు

en: tomorrow
te: రెపు

en: yesterday
te: నిన్న

[ctx: naturaltime]
en: %(delta)s ago
te: %(delta)s క్రితము

en: now
te: ఇప్పుడు

[ctx: naturaltime]
en: %(delta)s from now
te: ఇప్పటినుండి %(delta)s కు
