django - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: th
bs: -i

en: st
bs: -vi

en: nd
bs: -i

en: rd
bs: -i

en: %(value).1f million | %(value).1f million
bs[0]: %(value).1f million
bs[1]: %(value).1f miliona
bs[2]: %(value).1f miliona

en: %(value).1f billion | %(value).1f billion
bs[0]: %(value).1f milijarda
bs[1]: %(value).1f milijarde
bs[2]: %(value).1f milijardi

en: %(value).1f trillion | %(value).1f trillion
bs[0]: %(value).1f bilion
bs[1]: %(value).1f biliona
bs[2]: %(value).1f biliona

en: one
bs: jedan

en: two
bs: dva

en: three
bs: tri

en: four
bs: četiri

en: five
bs: pet

en: six
bs: šest

en: seven
bs: sedam

en: eight
bs: osam

en: nine
bs: devet

en: today
bs: deset

en: tomorrow
bs: sutra

en: yesterday
bs: jučer
