django - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Point
ne: बिन्दु

en: Polygon
ne: बहुभुज

en: Geometry collection
ne: ज्यामिति संकलन

en: No geometry value provided.
ne: ज्यामिति मान उपलब्ध छैन ।

en: Invalid geometry value.
ne: उनुपयुक्त ज्यामिति मान

en: Invalid geometry type.
ne: उनुपयुक्त ज्यामिति प्रकार
