django - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: The base GIS field.
ms: Medan asas GIS

en: The base Geometry field — maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
ms: Medan asas geometri - disuaikan ke jenis Spesifikasi Geometri OpenGIS .

en: Point
ms: Titik

en: Line string
ms: Rentetan baris

en: Multi-point
ms: Berbilang-titik

en: Multi-line string
ms: Rentetan berbilang-baris

en: Multi polygon
ms: Berbilang polygon

en: Geometry collection
ms: Koleksi geometri

en: Extent Aggregate Field
ms: Medan Agregat Takat

en: Raster Field
ms: Medan Raster

en: No geometry value provided.
ms: Tiada nilai geometri diberikan.

en: Invalid geometry value.
ms: Nilai geometri tidak sah.

en: Invalid geometry type.
ms: Jenis geometri tidak sah.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
ms: Ralat telah berlaku semasa mengubah geometri kepada SRID geometri medan borang.

en: Delete all Features
ms: Hapuskan semua Ciri-cri

en: WKT debugging window:
ms: Tingkap penyahpijatan WKT:

en: Debugging window (serialized value)
ms: Tingkap penyahpijatan (nilai bersiri)

en: No feeds are registered.
ms: Tiada feed didaftarkan.

en: Slug %r isn’t registered.
ms: Slug %r tidak didaftarkan.
