django - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: The base GIS field.
lt: Bazinis GIS laukas.

en: The base Geometry field -- maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
lt: Bazinis geometrijos laukas - atvaizduoja OpenGIS Specification Geometry tipą

en: Point
lt: Taškas

en: Line string
lt: Atkarpa

en: Polygon
lt: Daugiakampis

en: Multi-point
lt: Taškų aibė

en: Multi-line string
lt: Atkarpų aibė

en: Multi polygon
lt: Daugiakampių aibė

en: Geometry collection
lt: Geometrinė kolekcija

en: Extent Aggregate Field
lt: Išplėsti agregato lauką

en: Raster Field
lt: Rastro laukas

en: No geometry value provided.
lt: Nenurodyta geometrinė reikšmė

en: Invalid geometry value.
lt: Netinkama geometrinė reikšmė

en: Invalid geometry type.
lt: Netinkamas geometrinis tipas

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
lt: Įvyko klaida pertvarkant geometrijos lauko SRID geometriją.

en: Delete all Features
lt: Pašalinti visas ypatybes

en: WKT debugging window:
lt: WKT derinimo langas:

en: Debugging window (serialized value)
lt: Derinimo langas (serijomis išdėstytos reikšmės)

en: No feeds are registered.
lt: Nėra užregistruotų srautų.

en: Slug %r isn't registered.
lt: Adresas %r neregistruotas.
