django - en to hsb translation catalogue (20 entries)

en: The base GIS field.
hsb: Bazowe polo GIS.

en: The base Geometry field — maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
hsb: Bazowe geometrijowe polo -- zarysowane do geometrijoweho typa specifikacije OpenGIS.

en: Point
hsb: Dypk

en: Line string
hsb: Čara

en: Polygon
hsb: Wjeleróžk

en: Multi-point
hsb: Wjacore dypki

en: Multi-line string
hsb: Wjacore čary

en: Multi polygon
hsb: Wjacore wjelróžki

en: Geometry collection
hsb: Geometrijowa zběrka

en: Extent Aggregate Field
hsb: Polo „extent aggregate“

en: Raster Field
hsb: Rasterowe polo

en: No geometry value provided.
hsb: Žana geometrijowa hódnota podata.

en: Invalid geometry value.
hsb: Njepłaćiwa geometrijowa hódnota.

en: Invalid geometry type.
hsb: Njepłaćiwy geometrijowy typ.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
hsb: Zmylk je wustupił, hdyž so geometrija do SRID pola geometrijoweho formulara přetwori.

en: Delete all Features
hsb: Wšě funkcije zhašeć

en: WKT debugging window:
hsb: Wokno pytanja zmylkow WKT:

en: Debugging window (serialized value)
hsb: Wokno pytanja zmylkow (serijalizowana hódnota)

en: No feeds are registered.
hsb: Žane kanale zregistrowane.

en: Slug %r isn’t registered.
hsb: Adresowe mjeno %r njeje zregistrowane.
