django - en to he translation catalogue (21 entries)

en: GIS
he: מערכת מידע גאוגרפית

en: The base GIS field.
he: שדה GIS הבסיסי.

en: The base Geometry field — maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
he: שדה Geometry הבסיסי  —ממופה לטיפוס OpenGIS Specification Geometry.

en: Point
he: נקודה

en: Line string
he: מחרוזת קו

en: Polygon
he: פוליגון

en: Multi-point
he: מרובה־נקודות

en: Multi-line string
he: מחרוזת קו מרובת שורות

en: Multi polygon
he: פוליגון מרובה

en: Geometry collection
he: אוסף גיאומטרי

en: Extent Aggregate Field
he: שדה Extent Aggregate

en: Raster Field
he: שדה Raster

en: No geometry value provided.
he: לא סופק ערך גיאומטרי.

en: Invalid geometry value.
he: ערך גאומטרי שגוי.

en: Invalid geometry type.
he: סוג גיאומטרי שגוי.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
he: הייתה בעיה עם השינוי של הצורה לסוג של השדה.

en: Delete all Features
he: מחיקת כל התכונות

en: WKT debugging window:
he: חלון ניפוי שגיאות WKT:

en: Debugging window (serialized value)
he: חלון ניפוי שגיאות (serialized value)

en: No feeds are registered.
he: לא נרשמו פידים.

en: Slug %r isn’t registered.
he: ה־Slug %r אינו רשום.
