django - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: The base GIS field.
eu: Oinarrizko GIS eremua.

en: The base Geometry field — maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
eu: Oinarrizko Geometria eremua — OpenGIS zehaztapeneko Geomtry motarentzat mapak

en: Point
eu: Puntua

en: Line string
eu: Lerro string-a

en: Polygon
eu: Poligonoa

en: Multi-point
eu: Puntu anitz

en: Multi-line string
eu: Lerro-anitzeko string-a

en: Multi polygon
eu: Multi poligonoa

en: Geometry collection
eu: Geometria bilduma

en: Extent Aggregate Field
eu: Eremu agregatu hedatua

en: Raster Field
eu: Raster eremua

en: No geometry value provided.
eu: Ez fa geometria baliorik eman.

en: Invalid geometry value.
eu: Geometria balio okera.

en: Invalid geometry type.
eu: Geometria mota okerra.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
eu: Errore bat gertatu da geometria bere form eremuaren SRIDra biurtzean.

en: Delete all Features
eu: Ezabatu ezaugarri guztiak

en: WKT debugging window:
eu: WKT arazketa leihoa:

en: Debugging window (serialized value)
eu: Arazketa leihoa (balio serializatua)

en: No feeds are registered.
eu: Ez dago jariorik erregistratuta.

en: Slug %r isn’t registered.
eu: %r sluga ez dago erregistratuta.
