django - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Point
cy: Pwynt

en: Line string
cy: Llinyn llinell

en: Multi-point
cy: Aml-bwynt

en: Multi-line string
cy: Llinyn aml-linell

en: Multi polygon
cy: Aml-bolygon

en: Geometry collection
cy: Casgliad geometreg

en: No geometry value provided.
cy: Ni ddarparwyd gwerth geometreg

en: Invalid geometry value.
cy: Gwerth geometreg annilys

en: Invalid geometry type.
cy: Math geometreg annilys

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
cy: Roedd gwall tra'n trawsnewid y geometreg i SRID y maes ffurflen geometreg.

en: No feeds are registered.
cy: Does dim un llif wedi ei gofrestru.

en: Slug %r isn't registered.
cy: Malwen %r heb ei gofrestru.
