django - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Point
br: Pik

en: Line string
br: Chadenn segmant

en: Polygon
br: Poligon

en: Multi-point
br: Liespik

en: Multi-line string
br: Lies chadenn segmant

en: Multi polygon
br: Liespoligon

en: Geometry collection
br: Dastumad mentoniezh

en: No geometry value provided.
br: Talvoudegezh mentoniezh roet ebet.

en: Invalid geometry value.
br: Talvoudegezh mentoniezh direizh.

en: Invalid geometry type.
br: Doare mentoniezh direizh.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
br: Ur fazi a zo c'hoarvezet da vare treuzfurmadur an objed mentoniezhel e-barzh ar vaezienn stumm mentoniezhel SRID.

en: Slug %r isn't registered.
br: Neket enrollet ar "slug" %r.
