django - en to tg translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
tg: Танзимоти васеъ

en: Flat Pages
tg: Саҳифаҳои муқарарӣ

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
tg: Қимат бояд танҳо аз ҳарф, рақам, ва аломатҳои нуқта, зерхат, дефис, слеш ва зада иборат бошад.

en: URL is missing a leading slash.
tg: Дар аввали URL слеш(/) мавҷуд нест

en: URL is missing a trailing slash.
tg: Дар охири URL слеш(/) мавҷуд нест

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
tg: Саҳифаи муқарарӣ бо чунин суроға %(url)s  барои сомонаи %(site)s алакай мавҷуд аст.

en: title
tg: сархат

en: content
tg: контент

en: enable comments
tg: фаъолсозии 'андешаҳо'

en: template name
tg: номи нусха

en: registration required
tg: Бақайдгирӣ талаб карда мешавад

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
tg: Агар қайд шуда бошад, танҳо истифодабарандагони рухсатдор метавонанд аз назар гузаронанд.

en: sites
tg: сомонаҳо

en: flat page
tg: саҳифаи муқарарӣ

en: flat pages
tg: саҳифаҳои муқарарӣ
