django - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Flat Pages
sl: enostavne strani

en: URL
sl: Naslov URL

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
sl: Primer: “/o-nas/kontakt/”. Prepričajte se, da imate začetne in končne poševnice.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
sl: Vsebina lahko vsebuje samo črke, številke, pike, podčrtaje, poševnice, črtice in tilde.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
sl: Primer: “/o-nas/kontakt/”. Prepričajte se, da imate poševnico na začetku.

en: URL is missing a leading slash.
sl: Na začetku naslov URL manjka poševnica.

en: URL is missing a trailing slash.
sl: Na koncu naslova URL manjka poševnica.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
sl: Enostavna stran na naslovu %(url)s že obstaja na strani %(site)s

en: title
sl: naslov

en: content
sl: vsebina

en: enable comments
sl: omogoči opombe

en: template name
sl: ime predloge

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
sl: Primer: »flatpages/contact_page.html«. Če je to polje prazno, bo sistem uporabil »flatpages/default.html«.

en: registration required
sl: zahtevana je registracija

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
sl: Izbrana možnost omogoča ogled strani le prijavljenim uporabnikom.

en: sites
sl: strani

en: flat page
sl: enostavna stran

en: flat pages
sl: enostavne strani
