django - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
ms: Pilihan lanjut

en: Flat Pages
ms: Muka rata

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
ms: Contoh: "/berkenaan/hubungi/". Pastikan ada sempang awalan dan akhiran.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
ms: Niali ini hanya boleh mengandugi huruf, nombor, titik, garis-bawah, sengkang, sempang atau tilde.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
ms: Contoh: "/berkenaan/hubungi". Pastikan ada sempang awalan.

en: URL is missing a leading slash.
ms: URL tidak mempunyai sempang awalan.

en: URL is missing a trailing slash.
ms: URL tidak mempunyai sempang akhiran.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
ms: Mukarata dengan url %(url)s sudah wujud bagi laman %(site)s

en: title
ms: tajuk

en: content
ms: kandungan

en: enable comments
ms: hidupkan komen

en: template name
ms: nama templat

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
ms: Contoh: "mukarata/ruangan_hubungi.html". Sekiranya ini tidak diberikam, sistem akan menggunakan "flatpages/defulat.html".

en: registration required
ms: Pendaftaran diperlukan

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
ms: Sekiranya ini ditanda, hanya pengguna yang log-masuk sahaja akan dapat melihat ruangan ini.

en: sites
ms: laman-laman

en: flat page
ms: muka rata

en: flat pages
ms: muka rata
