django - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
lv: Papildus opcijas

en: Flat Pages
lv: Vienkāršās lapas

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
lv: Piemēram: “/about/contact/”. Pārliecinieties, ka esat ievietojuši sākuma un beigu slīpsvītras.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
lv: Šai vērtība ir jāsatur tikai burtus, ciparus, punktus, pasvītrojumi, domuzīmes, slīpsvītras vai tildes simboli.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
lv: Piemēram: “/about/contact”. Pārliecinieties, ka esat ievietojuši sākuma slīpsvītru.

en: URL is missing a leading slash.
lv: URL trūkst sākuma slīpsvītra.

en: URL is missing a trailing slash.
lv: URL trūkst beigu slīpsvītra.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
lv: Vienkāršā lapa ar url %(url)s jau eksistē vietnei %(site)s

en: title
lv: virsraksts

en: content
lv: saturs

en: enable comments
lv: ieslēgt komentārus

en: template name
lv: šablona nosaukums

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
lv: Piemēram: “flatpages/contact_page.html”. Ja tas nav norādīts, sistēma lietos “flatpages/default.html”.

en: registration required
lv: reģistrācija obligāta

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
lv: Ja šis ir atzīmēts, tikai pieslēgušies lietotāji, varēs piekļūt šai lapu.

en: sites
lv: vietnes

en: flat page
lv: vienkārša lapa

en: flat pages
lv: vienkāršas lapas
