django - en to ky translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
ky: Дагы мүмкүнчүлүктөр

en: Flat Pages
ky: Туруктуу барактар

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
ky: Мисалы: “/about/contact/”. Башында жана аягында бөлчөк бар экендигин текшериңиз.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
ky: Бул маани жалаң арип, сан, чекит, астсызык, сызык, бөлчөк же тилда камтый алат.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
ky: Мисалы: “/about/contact”. Башында бөлчөк бар экендигин текшериңиз.

en: URL is missing a leading slash.
ky: URL башында бөлчөгү жок.

en: URL is missing a trailing slash.
ky: URL аягында бөлчөгү жок.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
ky: %(url)s URLдүү барак %(site)sсайтында мурдатан эле бар.

en: title
ky: наам

en: content
ky: мазмун

en: enable comments
ky: пикирлерди күйгүзүү

en: template name
ky: калып аты

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
ky: Мисалы: “flatpages/contact_page.html”. Эгер бул көрсөтүлбөсө, систем “flatpages/default.html” колдоно берет.

en: registration required
ky: катталуу талап кылынат.

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
ky: Эгер бул тандалса жалаң гана катталып кирген колдонуучулар бул баракты көрө алышат.

en: sites
ky: сайттар

en: flat page
ky: туруктуу барак

en: flat pages
ky: туруктуу барактар
