django - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
eo: Altnivelaj elektoj

en: Flat Pages
eo: Simplaj paĝoj

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
eo: Ekzemple: “/about/contact/”. Certigu, ke estas suprenstrekoj komence kaj fine.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
eo: Ĉi tiu valoro devus enhavi sole literojn, ciferojn, punktojn, substrekojn, haltostrekojn, oblikvajn strekojn, aŭ tildojn.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
eo: Ekzemple: “/about/contact”. Certigu, ke estas suprenstreko komence.

en: URL is missing a leading slash.
eo: La strek-signo ‘/’ ne ĉeestas en la komenco de URL.

en: URL is missing a trailing slash.
eo: La strek-signo ‘/’ ne ĉeestas en la fino de URL.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
eo: Simpla paĝo kun URL %(url)s jam ekzistas por la retejo %(site)s

en: title
eo: titolo

en: content
eo: enhavo

en: enable comments
eo: ebligi rimarkojn

en: template name
eo: nomo de ŝablono

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
eo: Ekzemple: “flatpages/contact_page.html”. Se la ŝablono ne estas indikita, estos uzata “flatpages/default.html”.

en: registration required
eo: registriĝo postulita

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
eo: Kiam la marko-butono estas elektita, nur ensalutintaj uzantoj povas rigardi la paĝon.

en: sites
eo: retejoj

en: flat page
eo: simpla paĝo

en: flat pages
eo: simplaj paĝoj
