django - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Flat Pages
el: Απλές Σελίδες

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
el: Παράδειγμα: “/about/contact/“. Βεβαιωθείτε ότι περιέχει καθέτους στην αρχή και το τέλος.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
el: Η τιμή αυτή πρέπει να περιέχει μόνο γράμματα, αριθμούς, τελείες, παύλες, κάτω παύλες, καθέτους ή περισπωμένες.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
el: Παράδειγμα: “/about/contact/“. Βεβαιωθείτε ότι περιέχει κάθετο στην αρχή.

en: URL is missing a leading slash.
el: Λείπει μια αρχική κάθετος από την διεύθυνση.

en: URL is missing a trailing slash.
el: Λείπει μια τελική κάθετος από τη διεύθυνση.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
el: Υπάρχει ήδη Απλή σελίδα με διεύθυνση %(url)s για την ιστοσελίδα %(site)s

en: title
el: τίτλος

en: content
el: περιεχόμενο

en: enable comments
el: ενεργοποίηση σχολίων

en: template name
el: όνομα περιγράμματος

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
el: Παράδειγμα: “flatpages/contact_page.html“. Αν δεν δηλωθεί, το σύστημα θα χρησιμοποιήσει το “flatpages/default.html“.

en: registration required
el: απαιτείται εγγραφή

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
el: Εάν επιλεγεί, μόνο συνδεδεμένοι χρήστες θα μπορούν να βλέπουν τη σελίδα.

en: sites
el: ιστότοποι

en: flat page
el: απλή σελίδα

en: flat pages
el: απλές σελίδες
