django - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Flat Pages
ca: Pàgines Estàtiques

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
ca: Exemple: '/about/contact/'. Assegureu-vos de posar les barres al principi i al final.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
ca: Aquest valor sols pot contenir lletres, nombres, punts, subratllats, guions, barres o accents.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
ca: Exemple: '/about/contact/'. Assegureu-vos de posar la barra al principi.

en: URL is missing a leading slash.
ca: La URL no comença amb "/".

en: URL is missing a trailing slash.
ca: La URL no acaba amb "/".

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
ca: Ja hi ha una pàgina estàtica amb la URL %(url)s per al lloc %(site)s

en: title
ca: títol

en: content
ca: contingut

en: enable comments
ca: habilitar comentaris

en: template name
ca: nom de la plantilla

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
ca: Exemple: 'flatpages/contact_page.html'. Si no es proporciona, el sistema utilitzarà 'flatpages/default.html'.

en: registration required
ca: cal estar registrat

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
ca: Si està marcat, només els usuaris registrats podran veure la pàgina.

en: sites
ca: llocs

en: flat page
ca: pàgina estàtica

en: flat pages
ca: pàgines estàtiques
