django - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
br: Dibarzhioù araokaet

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
br: Da skouer: '/diwar-benn/darempred/'. Bezit sur da gaout beskellioù "/" e penn-kentañ hag e fin ar chadenn.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
br: An dalvoudegezh-mañ a c'hall enderc'hel lizherennoù hepken, sifroù, pikoù, barrennigoù islinennañ, beskellioù pe tildeoù c'hoazh.

en: URL is missing a leading slash.
br: An URL a vank enni ur veskell "/" en he fenn-kentañ.

en: URL is missing a trailing slash.
br: An URL a vank enni ur veskell "/" en he dilost.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
br: Ar bajenn difiñv d'an URL %(url)s a zo anezhi e-barzh al lec'hienn %(site)s endeo

en: title
br: titl

en: content
br: danvez

en: enable comments
br: aotren an evezhiadennoù

en: template name
br: anv patrom

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
br: Da skouer : 'flatpages/contact_page.html'. Ma neket pourvezet, ar sistem a raio gant 'flatpages/default.html'.

en: registration required
br: enskrivadur rekiset

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
br: Ma vez kochet, ar bajenn a c'hallo bezañ gwelet gant an implijerien kevreet hepken.

en: flat page
br: pajenn difiñv

en: flat pages
br: pajennoù difiñv
