django - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
bg: Допълнителни опции

en: Flat Pages
bg: Информативни страници

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
bg: Пример: "/about/contact/".  Началната и крайната наклонена чертичка са задължителни.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
bg: Тази стойност трябва да съдържа само букви, цифри, точки, долни тирета, тирета, наклонени черти или тилди.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
bg: Пример: "/about/contact/". Началната наклонена чертичка е задължителна.

en: URL is missing a leading slash.
bg: В URL липсва начална наклонена черта.

en: URL is missing a trailing slash.
bg: В URL липсва завършваща наклонена черта.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
bg: Flatpage с url %(url)s вече съществува за сайт %(site)s

en: title
bg: заглавие

en: content
bg: съдържание

en: enable comments
bg: позволяване на коментари

en: template name
bg: име на шаблон

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
bg: Пример: "flatpages/contact_page.html".  Ако това не е указано, системата ще използва "flatpages/default.html".

en: registration required
bg: изисква се регистрация

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
bg: Ако това е чекнато, само логнати потребители ще могат да виждат страницата.

en: sites
bg: сайтове

en: flat page
bg: информативна страница

en: flat pages
bg: информативни страници
