django - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Personal info
my: ကိုယ်ရေးအချက်အလက်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Important dates
my: အရေးကြီးနေ့စွဲများ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Email
my: အီးမေးလ်

en: algorithm
my: ပံုသေနည်း

en: name
my: နာမည်

en: group
my: အုပ်စု

en: groups
my: အုပ်စုများ
