django - en to ms translation catalogue (78 entries)

en: Personal info
ms: Info peribadi

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Important dates
ms: Tarikh-tarikh penting

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
ms: Objek %(name)s dengan kunci utama %(key)r tidak wujud.

en: Password changed successfully.
ms: Kata laluan berjaya ditukar.

en: Change password: %s
ms: Tukar kata laluan: %s

en: Authentication and Authorization
ms: Pengesahan dan Kebenaran

en: password
ms: kata laluan

en: last login
ms: log masuk terakhir

en: No password set.
ms: Kata laluan tidak ditetapkan.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
ms: Format kata laluan tidak sah atau algoritma hash yang tidak dapat dipastikan.

en: The two password fields didn’t match.
ms: Medan kedua-dua kata laluan tidak sepadan.

en: Password
ms: Kata laluan

en: Password confirmation
ms: Pengesahan kata laluan

en: Enter the same password as before, for verification.
ms: Masukkan kata laluan yang sama seperti sebelumnya, bagi tujuan pengesahan.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
ms: Kata laluan mentah tidak disimpan, maka tiada cara untuk melihat kata laluan pengguna, tetapi anda boleh menukar kata laluan menggunakan <a href="{}">borang ini</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
ms: Sila masukkan %(username)s dan kata laluan yang betul. Ambil perhatian bahawa kedua-dua medan berkemungkinan kes-sensitif.

en: This account is inactive.
ms: Akaun ini tidak aktif.

en: Email
ms: Emel

en: New password
ms: Kata laluan baru

en: New password confirmation
ms: Pengesahan kata laluan baru

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
ms: Kata laluan lama anda tidak dimasukkan dengan betul. Sila masukkan sekali lagi.

en: Old password
ms: Kata laluan lama

en: Password (again)
ms: Kata laluan (sekali lagi)

en: algorithm
ms: algortima

en: iterations
ms: lelaran

en: salt
ms: garam

en: variety
ms: kepelbagaian

en: version
ms: versi

en: memory cost
ms: kos memori

en: time cost
ms: kos masa

en: parallelism
ms: parallelisma

en: work factor
ms: faktor kerja

en: block size
ms: saiz blok

en: name
ms: nama

en: content type
ms: jenis kandungan

en: codename
ms: nama kod

en: permission
ms: kebenaran

en: permissions
ms: kebenaran

en: group
ms: kumpulan

en: groups
ms: kumpulan-kumpulan

en: superuser status
ms: status pengguna hebat

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
ms: Menentukan bahawa pengguna ini mempunyai semua kebenaran tanpa memberikannya secara eksplisit.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
ms: Pengguna ini adalah ahli kepada kumpulan-kumpulan ini. Pengguna akan mewarisi semua kebenaran yang diberikan kepada kumpulan-kumpulan ini.

en: user permissions
ms: kebenaran penguna

en: Specific permissions for this user.
ms: Kebenaran-kebenaran spesifik bagi pengguna ini.

en: username
ms: nama pengguna

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
ms: Diperlukan. 150 karakter atau kurang. Huruf, digit dan  @/./+/-/_ sahaja.

en: A user with that username already exists.
ms: Pengguna dengan nama pengguna ini sudah wujud.

en: first name
ms: nama pertama

en: last name
ms: nama akhir

en: email address
ms: alamat emel

en: staff status
ms: status staf

en: Designates whether the user can log into this admin site.
ms: Menentukan samada pengguna ini boleh log masuk ke laman pentadbiran.

en: active
ms: aktif

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
ms: Menentukan samada pengguna ini patut dilayan sebagai aktif. Padam pilihan ini daripada menghapuskan terus akaun pengguna.

en: date joined
ms: tarikh serta

en: user
ms: pengguna

en: users
ms: pengguna-pengguna

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
ms[0]: Kata laluan ini terlalu singkat. Ia harus mempunyai sekurang-kurangnya %(min_length)d karakter.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
ms[0]: Kata laluan anda harus mempunyai sekurang-kurangnya %(min_length)d karakter.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
ms: Kata laluan ini hampir sama dengan %(verbose_name)s.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
ms: Kata laluan anda tidak boleh hampir sama dengan maklumat peribadi anda yang lain.

en: This password is too common.
ms: Kata laluan anda terlalu singkat.

en: Your password can’t be a commonly used password.
ms: Kata laluan anda tidak boleh sama dengan kata laluan yang terlalu biasa digunakan.

en: This password is entirely numeric.
ms: Aksara kata laluan ini kesemuanya terdiri daripada nombor.

en: Your password can’t be entirely numeric.
ms: Kata laluan anda tidak boleh terdiri daripada aksara nombor secara sepenuhnya.

en: Password reset on %(site_name)s
ms: Penetapan semula kata laluan di %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
ms: Masukkan nama pengguna yang sah. Nilai ini hanya boleh mengandungi huruf bahasa Inggeris, nombor, dan karakter-karakter @/./+/-/_ .

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
ms: Masukkan nama pengguna yang sah. Nilai boleh mengandungi huruf, mombor, dan karakter-karakter @/./+/-/_ .

en: Logged out
ms: Telah di log keluar

en: Password reset
ms: Penetapan semula kata laluan

en: Password reset sent
ms: Penetapan semula kata laluan telah dihantar

en: Enter new password
ms: Masukkan kata laluan yang baru

en: Password reset unsuccessful
ms: Penetapan semula kata laluan tidak berjaya

en: Password reset complete
ms: Penetapan semula kata laluan telah lengkap

en: Password change
ms: Penukaran kata laluan

en: Password change successful
ms: Penukaran kata laluan berjaya dilakukan
