django - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: Personal info
kk: Жеке мағлұмат

en: Permissions
kk: Рұқсаттар

en: Important dates
kk: Маңызды даталар

en: Password changed successfully.
kk: Құпия сөз ойдағыдай өзгертілді.

en: Change password: %s
kk: Құпия сөзді өзгерту: %s

en: password
kk: құпия сөз

en: last login
kk: соңғы кіруі

en: The two password fields didn't match.
kk: Енгізілген құпия сөздер бірдей емес.

en: Password
kk: Құпия сөз

en: Password confirmation
kk: Құпия сөз құптамасы

en: This account is inactive.
kk: Бұл тіркелгі белсенді емес.

en: New password
kk: Жаңа құпия сөз

en: New password confirmation
kk: Жаңа құпия сөз құптамасы

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
kk: Ескі құпия сөз қате енгізілді. Қайтадан енгізіңіз.

en: Old password
kk: Ескі құпия сөз

en: Password (again)
kk: Құпия сөз (қайтадан)

en: name
kk: атау

en: codename
kk: кодтық атау

en: permission
kk: рұқсат

en: permissions
kk: рұқсаттар

en: group
kk: топ

en: groups
kk: топтар

en: superuser status
kk: әкімші мәртебесі

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
kk: Бұл қолданушының бүкіл рұқсаттарымен тағайындалатындығын білдіреді.

en: user permissions
kk: қолданушы рұқсаттары

en: username
kk: Қолданушы атауы

en: A user with that username already exists.
kk: Осындай атаумен қолданушы бар.

en: first name
kk: аты

en: last name
kk: жөні

en: staff status
kk: қызметкер мәртебесі

en: Designates whether the user can log into this admin site.
kk: Қолданушының басқарушы сайтына кіре алатындығын білдіреді.

en: active
kk: белсенді

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
kk: Қолданушы белсенді болуын білдіреді. Тіркілгіні өшірмей мынаны алып тастаңыз.

en: date joined
kk: тіркелген күн-айы

en: user
kk: қолданушы

en: users
kk: қолданушылар

en: Password reset on %(site_name)s
kk: %(site_name)s торапта құпия сөзді өзгерту

en: Logged out
kk: Шығу орындалды
