django - en to kab translation catalogue (42 entries)

en: Personal info
kab: Talɣut tudmawant

en: Permissions
kab: Tisirag

en: Important dates
kab: Izemzen ixataren

en: Change password: %s
kab: Snifel awal uffir: %s

en: password
kab: awal uffir

en: last login
kab: tuqqna taneggarut

en: Password
kab: Awal n uɛeddi

en: Password confirmation
kab: Asentem n wawal uffir

en: This account is inactive.
kab: Amidan-agi ur yermid ara.

en: Email
kab: E-mail

en: New password
kab: Awal uffir amaynut

en: New password confirmation
kab: Asentem n wawal uffir amaynut

en: Old password
kab: Awal uffir aqbuṛ

en: Password (again)
kab: Mot de passe (bis)

en: version
kab: lqem

en: time cost
kab: tasqamt n wakud

en: name
kab: isem

en: content type
kab: anaw n ugbur

en: permission
kab: tasiregt

en: permissions
kab: tisirag

en: group
kab: agraw

en: groups
kab: igrawen

en: superuser status
kab: addad n unebdal

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
kab: Yemmal-d d akken aseqdac-agi ɣur-s akk tisirag war ma ttwanefkent-as s wudem aflalay.

en: user permissions
kab: tisirag n useqdac

en: username
kab: isem n useqdac

en: A user with that username already exists.
kab: Tansa-agi imayl tella yakan.

en: first name
kab: isem

en: last name
kab: Isem aneggaru

en: email address
kab: tansa imayl

en: active
kab: urmid

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
kab: Yettwag  ma yella aseqdac-agi yezmer ad yettwammel d urmid neɣ ala. Kkes afran deg umḍiq n tukksa n umiḍan.

en: date joined
kab: azemz n ujerred

en: user
kab: aseqdac

en: users
kab: Iseqdaceniseqdacen

en: Logged out
kab: Yeffeɣ

en: Password reset
kab: Awennez n wawal uffir

en: Password reset sent
kab: Tulsa n wennez n wawal uffir tettwazen

en: Enter new password
kab: Sekcem awal n uffir amaynut

en: Password reset unsuccessful
kab: tulsa n uwennez n wawal uffir tedda

en: Password reset complete
kab: Awennez n wawal uffir yemmed

en: Password change
kab: Abeddel n wawal uffir
