django - en to hsb translation catalogue (79 entries)

en: Personal info
hsb: Wosobinske informacije

en: Permissions
hsb: Prawa

en: Important dates
hsb: Wažne daty

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
hsb: Objekt %(name)s z primarnym klučom %(key)r njeeksistuje.

en: Password changed successfully.
hsb: Hesło je so wuspěšnje změniło.

en: Change password: %s
hsb: Hesło změnić: %s

en: Authentication and Authorization
hsb: Awtentifikacija a awtorizacija

en: password
hsb: hesło

en: last login
hsb: poslednje přizjewjenje

en: No password set.
hsb: Žane hesło nastajene.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
hsb: Njepłaćiwy hesłowy format abo njeznaty kontrolny algoritmus.

en: The two password fields didn’t match.
hsb: Dwě heslowej poli sej njewotpowědujetej.

en: Password
hsb: Hesło

en: Password confirmation
hsb: Hesłowe wobkrućenje

en: Enter the same password as before, for verification.
hsb: Zapodajće samsne hesło kaž do toho, za přepruwowanje.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
hsb: Hrube hesła so njeskładuja, tohodla njeda so hesło tutoho wužwarja widźeć, ale móžeće hesło z pomocu <a href="{}">tutoho formulara</a> změnić.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
hsb: Prošu zapodajće korektne %(username)s a hesło. Dźiwajće na to, zo wobě poli móžetej mjez wulko- a małopisanjom rozeznawać.

en: This account is inactive.
hsb: Tute konto je inaktiwne.

en: Email
hsb: E-mejl

en: New password
hsb: Nowe hesło

en: New password confirmation
hsb: Wobkrućenje noweho hesła

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
hsb: Waše stare hesło je so wopak zapodało. Prošu zapodajće jo hišće raz.

en: Old password
hsb: Stare hesło

en: Password (again)
hsb: Hesło (znowa)

en: algorithm
hsb: algoritmus

en: iterations
hsb: wospjetowanja

en: salt
hsb: sól

en: variety
hsb: warianta

en: version
hsb: wersija

en: memory cost
hsb: Składowa přetrjeba

en: time cost
hsb: Časowa přetrjeba

en: parallelism
hsb: paralelizm

en: work factor
hsb: dźěłowy faktor

en: checksum
hsb: pruwowanska suma

en: block size
hsb: blokowa wulkosć

en: name
hsb: mjeno

en: content type
hsb: wobsahowy typ

en: codename
hsb: kodowe mjeno

en: permission
hsb: prawo

en: permissions
hsb: prawa

en: group
hsb: skupina

en: groups
hsb: skupiny

en: superuser status
hsb: status superwužiwarja

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
hsb: Woznamjenja, zo tutón wužiwar ma wšě prawa bjez toho, zo by móhł je eksplicitnje připokazać.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
hsb: Skupiny, ke kotrymž wužiwar słuša. Wužiwar dóstanje wšě prawa, kotrež jemu skupiny dawaja.

en: user permissions
hsb: wužiwarske prawa

en: Specific permissions for this user.
hsb: Wěste prawa za tutoho wužiwarja.

en: username
hsb: wužiwarske mjeno

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
hsb: Trěbne. 150 znamješkow abo mjenje. Jenož pismiki, cyfry a @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
hsb: Wužiwar z tutym mjenom hižo eksistuje.

en: first name
hsb: předmjeno

en: last name
hsb: swójbne mjeno

en: email address
hsb: e-mejlowa adresa

en: staff status
hsb: personalny status

en: Designates whether the user can log into this admin site.
hsb: Woznamjenja, hač wužiwar móže so pola administratoroweho sydła přizjewić.

en: active
hsb: aktiwny

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
hsb: Woznamjenja, hač maja z wužiwarjom jako aktiwnym wobchadźeć. Znjemóžńće to město toho, zo byšće konto zhašał.

en: date joined
hsb: čłon wot

en: user
hsb: wužiwar

en: users
hsb: wužiwarjo

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
hsb[0]: Tute hesło je překrótke. Dyrbi znajmjeńša %(min_length)d znamješko wobsahować.
hsb[1]: Tute hesło je překrótke. Dyrbi znajmjeńša %(min_length)d znamješce wobsahować.
hsb[2]: Tute hesło je překrótke. Dyrbi znajmjeńša %(min_length)d znamješka wobsahować.
hsb[3]: Tute hesło je překrótke. Dyrbi znajmjeńša %(min_length)d znamješkow wobsahować.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
hsb[0]: Waše hesło dyrbi znajmjeńša %(min_length)d znamješko měć.
hsb[1]: Waše hesło dyrbi znajmjeńša %(min_length)d znamješce měć.
hsb[2]: Waše hesło dyrbi znajmjeńša %(min_length)d znamješka měć.
hsb[3]: Waše hesło dyrbi znajmjeńša %(min_length)d znamješkow měć.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
hsb: Hesło je na %(verbose_name)s přepodobne.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
hsb: Waše hesło njemóže na waše druhe wosobinske informacije podobne być.

en: This password is too common.
hsb: Tute hesło je přehuste,

en: Your password can’t be a commonly used password.
hsb: Waše hesło njemóže husto wužwane hesło być.

en: This password is entirely numeric.
hsb: Tute hesło je cyle numeriske.

en: Your password can’t be entirely numeric.
hsb: Waše hesło njemóže cyle numeriske być.

en: Password reset on %(site_name)s
hsb: Hesło je so na %(site_name)s wróćo stajiło.

en: Enter a valid username. This value may contain only unaccented lowercase a-z and uppercase A-Z letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
hsb: Zapodajće płaćiwe wužiwarske mjeno. Tuta hódnota smě jenož małopismiki bjez diakritiskich znamješkow a-z a wulkopismiki A-Z, ličby a znamješka @/./+/-/_ wobsahować.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
hsb: Zapodajće płaćiwe wužiwarske mjeno. Tuta hódnota smě jenož pismiki, ličby a znamješka @/./+/-/_ wobsahować.

en: Logged out
hsb: Wotzjewjeny

en: Password reset
hsb: Wróćostajenje hesła

en: Password reset sent
hsb: Wróćostajenje hesła jo se wotpósłało.

en: Enter new password
hsb: Zapodajće nowe hesło

en: Password reset unsuccessful
hsb: Wróćostajenje hesła njeje so poradźiło

en: Password reset complete
hsb: Wróćostajenje hesła je zakónčene

en: Password change
hsb: Změnjenje hesła

en: Password change successful
hsb: Hesło je so wuspěšnje změniło
