django - en to hr translation catalogue (63 entries)

en: Personal info
hr: Osobni podaci

en: Permissions
hr: Privilegije

en: Important dates
hr: Važni datumi

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
hr: Unos %(name)s sa primarnim ključem %(key)r ne postoji.

en: Password changed successfully.
hr: Lozinka uspješno promijenjena.

en: Change password: %s
hr: Promijeni lozinku: %s

en: password
hr: lozinka

en: last login
hr: posljednja prijava

en: No password set.
hr: Lozinka nije postavljena.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
hr: Neispravan format lozinke ili nepoznati hashing algoritam.

en: The two password fields didn't match.
hr: Dva polja za lozinku nisu jednaka.

en: Password
hr: Lozinka

en: Password confirmation
hr: Potvrda lozinke

en: Enter the same password as before, for verification.
hr: Unesite istu lozinku, za potvrdu.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
hr: Unesite ispravno %(username)s i lozinku. Imajte na umu da oba polja mogu biti velika i mala slova.

en: This account is inactive.
hr: Ovaj korisnički račun nije aktivan.

en: Email
hr: E-mail

en: New password
hr: Nova lozinka

en: New password confirmation
hr: Potvrda nove lozinke

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
hr: Vaša stara lozinka je pogrešno unesena. Molim unesite ponovo.

en: Old password
hr: Stara lozinka

en: Password (again)
hr: Lozinka (unesi ponovo)

en: algorithm
hr: algoritam

en: iterations
hr: iteracije

en: salt
hr: slučajna vrijednost

en: work factor
hr: količina rada

en: checksum
hr: zbroj za provjeru

en: name
hr: ime

en: content type
hr: tip sadržaja

en: codename
hr: kodno ime

en: permission
hr: privilegija

en: permissions
hr: privilegije

en: group
hr: grupa

en: groups
hr: grupe

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
hr: Određuje da ovaj korisnik ima sve privilegije te uklanja potrebu da se privilegije unose eksplicitno/ručno.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
hr: Grupe kojima ovaj korisnik pripada. Korisnik će imati sve privilegije grupa kojima pripada.

en: user permissions
hr: privilegije korisnika

en: Specific permissions for this user.
hr: Određene privilegije za korisnika.

en: username
hr: korisničko ime

en: A user with that username already exists.
hr: Korisnik sa navedenim imenom već postoji.

en: first name
hr: ime

en: last name
hr: prezime

en: email address
hr: e-mail adresa

en: staff status
hr: status osoblja

en: Designates whether the user can log into this admin site.
hr: Određuje može li se korisnik prijaviti na ove stranice administracije.

en: active
hr: aktivan

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
hr: Određuje treba li se ovaj korisnik tretirati kao aktivan korisnik. Koristite ovu opciju umjesto brisanja korisničkih računa.

en: date joined
hr: datum učlanjenja

en: user
hr: korisnik

en: users
hr: korisnici

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
hr[0]: Lozinka nije dovoljno dugačka. Mora sadržavati minimalno %(min_length)d znak.
hr[1]: Lozinka nije dovoljno dugačka. Mora sadržavati minimalno %(min_length)d znaka.
hr[2]: Lozinka nije dovoljno dugačka. Mora sadržavati minimalno %(min_length)d znakova.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
hr[0]: Lozinka mora sadržavati minimalno %(min_length)d znak.
hr[1]: Lozinka mora sadržavati minimalno %(min_length)d znaka.
hr[2]: Lozinka mora sadržavati minimalno %(min_length)d znakova.

en: This password is entirely numeric.
hr: Lozinka se u potpunosti sastoji od brojeva.

en: Your password can't be entirely numeric.
hr: Lozinka se ne smije u potpunosti sastojati od brojeva.

en: Password reset on %(site_name)s
hr: Resetiranje lozinke na %(site_name)s

en: Logged out
hr: Niste logirani

en: Password reset
hr: Resetiranje lozinke

en: Password reset sent
hr: Resetiranje lozinke poslano

en: Enter new password
hr: Unesite novu lozinku

en: Password reset unsuccessful
hr: Resetiranje lozinke neuspješno

en: Password reset complete
hr: Resetiranje lozinke završeno

en: Password change
hr: Promjena lozinke

en: Password change successful
hr: Promjena lozinke uspješna
