django - en to eu translation catalogue (75 entries)

en: Personal info
eu: Informazio pertsonala

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Important dates
eu: Data garrantzitsuak

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
eu: Ez dago %(key)r gakodun %(name)s objekturik.

en: Password changed successfully.
eu: Ondo aldatu da pasahitza.

en: Change password: %s
eu: Pasahitza aldatu: %s

en: Authentication and Authorization
eu: Autentikazio eta baimentzea

en: password
eu: pasahitza

en: last login
eu: azken sarrera

en: No password set.
eu: Pasahitza ezarri gabe.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
eu: Pasahitz formatu baliogabea edo hash algoritmo ezezaguna.

en: The two password fields didn't match.
eu: Pasahitzak ez datoz bat.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Password confirmation
eu: Pasahitza berretsi

en: Enter the same password as before, for verification.
eu: Idatzi aurreko pasahitz bera, egiaztapenerako.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user's password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
eu: Pasahitzak zifratuta gordetzen direnez ez dago erabiltzaile pasahitza ikusterik, baina pasahitza aldatu dezakezu <a href="{}">hemen</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
eu: Mesedez idatzi %(username)s eta pasahitz egokiak. Maiskula eta minuskulak ondo bereiztu.

en: This account is inactive.
eu: Kontu hau az dago aktibo.

en: Email
eu: Emaila

en: New password
eu: Pasahitz berria

en: New password confirmation
eu: Pasahitz berria berretsi

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
eu: Zure pasahitz zaharra ez da zuzena. Idatzi ezazu berriro.

en: Old password
eu: Pasahitz zaharra

en: Password (again)
eu: Pasahitza (berriro)

en: algorithm
eu: algoritmoak

en: iterations
eu: iterazioak

en: variety
eu: aldaera

en: version
eu: bertsioa

en: memory cost
eu: memoria kostua

en: time cost
eu: denbora kostua

en: parallelism
eu: paralelismoa

en: name
eu: izena

en: content type
eu: eduki mota

en: codename
eu: kode izena

en: permission
eu: baimena

en: permissions
eu: baimenak

en: group
eu: taldea

en: groups
eu: taldeak

en: superuser status
eu: Erabiltzaile nagusia

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
eu: Erabiltzaileari baimen guztiak esleitzeko banan-banan aukeratu behar izan gabe.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
eu: Erabiltzailea zein taldetakoa den. Erabiltzaileak bere talde bakoitzari emandako baimen guztiak jasoko ditu.

en: user permissions
eu: Erabiltzailearen baimenak

en: Specific permissions for this user.
eu: Erabiltzaile honentzako baimenak.

en: username
eu: erabiltzailea

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
eu: Beharrezkoa. 150 karaktere edo gutxiago. Hizki, zenbaki eta @/./+/-/_ bakarrik.

en: A user with that username already exists.
eu: Erabiltzaile izen hori ez dago eskuragarri.

en: first name
eu: izena

en: last name
eu: abizena

en: email address
eu: helbide elektronikoa

en: staff status
eu: Arduradun egoera

en: Designates whether the user can log into this admin site.
eu: Erabiltzaileak kudeaketa gune honetan sartzeko baimena duen edo ez adierazten du.

en: active
eu: Aktiboa

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
eu: Erabiltzaile bat aktibo gisa tratatu edo ez zehazten du. Ezgaitu hau kontuak ezabatu beharrean.

en: date joined
eu: erregistro eguna

en: user
eu: Erabiltzailea

en: users
eu: Erabiltzaileak

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
eu[0]: Pasahitz hau laburregia da. Gutxienez karaktere %(min_length)d izan behar du.
eu[1]: Pasahitz hau laburregia da. Gutxienez %(min_length)d karaktere izan behar ditu.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
eu[0]: Zure pasahitzak gutxienez karaktere %(min_length)d eduki behar du.
eu[1]: Zure pasahitzak gutxienez %(min_length)d karaktere eduki behar ditu.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
eu: Zure pasahitza %(verbose_name)s-(r)en oso antzekoa da.

en: Your password can't be too similar to your other personal information.
eu: Zure pasahitza ezin da izan zure beste informazio pertsonalaren antzekoa.

en: This password is too common.
eu: Pasahitz hau arruntegia da.

en: Your password can't be a commonly used password.
eu: Zure pasahitza ezin da izan normalean erabiltzen den pasahitza.

en: This password is entirely numeric.
eu: Zure pasahitza osorik zenbakizkoa da.

en: Your password can't be entirely numeric.
eu: Zure pasahitza ezin da izan osorik zenbakizkoa.

en: Password reset on %(site_name)s
eu: Pasahitza berrezarri %(site_name)s webgunean

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
eu: Idatzi baleko erabiltzaile izen bat. Eremu honetan hizki, zenbaki eta @/./+/-/_ karaktereak bakarrik erabili daitezke.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
eu: Idatzi baleko erabiltzaile izen bat. Eremu honetan hizki, zenbaki eta @/./+/-/_ karaktereak bakarrik erabili daitezke.

en: Logged out
eu: Sesiotik kanpo

en: Password reset
eu: Pasahitz-berrezartzea

en: Password reset sent
eu: Pasahitz-berrezartzea bidalita

en: Enter new password
eu: Idatzi pasahitz berria

en: Password reset unsuccessful
eu: Pasahitza ez da ondo berrezarri

en: Password reset complete
eu: Pasahitz-berrezartzea burututa

en: Password change
eu: Pasahitz-aldaketa

en: Password change successful
eu: Pasahitza ondo aldatu da
