django - en to dsb translation catalogue (79 entries)

en: Personal info
dsb: Wósobinske informacije

en: Permissions
dsb: Pšawa

en: Important dates
dsb: Wažne daty

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
dsb: Objekt %(name)s z primarnym klucom %(key)r njeeksistěrujo.

en: Password changed successfully.
dsb: Gronidło jo se změniło.

en: Change password: %s
dsb: Gronidło změniś: %s

en: Authentication and Authorization
dsb: Awtentifikacija a awtorizacija

en: password
dsb: gronidło

en: last login
dsb: slědne pśizjawjenje

en: No password set.
dsb: Žedno gronidło nastajone.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
dsb: Njepłaśiwy gronidłowy format abo njeznaty kontrolny algoritmus.

en: The two password fields didn’t match.
dsb: Dwě gronidlowej póli njejstej jadnakej.

en: Password
dsb: Gronidło

en: Password confirmation
dsb: Gronidłowe wobkšuśenje

en: Enter the same password as before, for verification.
dsb: Zapódajśo to samske gronidło, za pśespytanje.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
dsb: Grube gronidła se njeskładuju, togodla njejo móžno, gronidło wužywarja wiźeś, ale móžośo gronidło z pomocu <a href="{}">toś togo formulara</a> změniś.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
dsb: Pšosym zapódajśo pšawe %(username)s a gronidło. Źiwajśo na to, až wobej póli móžotej mjazy wjeliko- a małopisanim rozeznawaś.

en: This account is inactive.
dsb: Toś to konto jo inaktiwne.

en: Email
dsb: E-mail

en: New password
dsb: Nowe gronidło

en: New password confirmation
dsb: Wobkšuśenje nowego gronidła

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
dsb: Wašo stare gronidło jo se wopak zapódało. Pšosym zapódajśo jo hyšći raz.

en: Old password
dsb: Stare gronidło

en: Password (again)
dsb: Gronidło (znowego)

en: algorithm
dsb: algoritmus

en: iterations
dsb: wóspjetowanja

en: salt
dsb: sol

en: variety
dsb: warianta

en: version
dsb: wersija

en: memory cost
dsb: składowa pśetrjeba

en: time cost
dsb: casowa pśetrjeba

en: parallelism
dsb: paralelizm

en: work factor
dsb: źěłowy faktor

en: checksum
dsb: kontrolna suma

en: block size
dsb: blokowa wjelikosć

en: name
dsb: mě

en: content type
dsb: wopśimjeśowy typ

en: codename
dsb: kodowe mě

en: permission
dsb: pšawo

en: permissions
dsb: pšawa

en: group
dsb: kupka

en: groups
dsb: kupki

en: superuser status
dsb: status superwužywarja

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
dsb: Wóznamjenijo, lěc toś ten wužywaŕ ma wšykne pšawa bźez togo, aby mógał je pśipokazaś.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
dsb: Kupki, ku kótarymž toś ten wužywaŕ słuša. Wužywaŕ dóstanjo wšykne pšawa, kótarež jomu kupki dawaju.

en: user permissions
dsb: wužywarske pšawa

en: Specific permissions for this user.
dsb: Wěste pšawa za toś togo wužywarja.

en: username
dsb: wužywarske mě

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
dsb: Trěbne. 150 znamuškow abo mjenjej. Jano pismiki, cyfry a @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
dsb: Wužywaŕ z toś tym wužywarskim mjenim južo eksistěrujo.

en: first name
dsb: pśedmě

en: last name
dsb: familijowe mě

en: email address
dsb: e-mailowa adresa

en: staff status
dsb: personalny status

en: Designates whether the user can log into this admin site.
dsb: Wóznamjenijo, lěc wužywaŕ móžo se pla administratorowego sedła pśizjawiś.

en: active
dsb: aktiwny

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
dsb: Wóznamjenijo, lěc deje z toś tym wužywarjom ako z aktiwnym wobchadás. Znjemóžniśo to město togo, aby konta wulašował.

en: date joined
dsb: cłonk wót

en: user
dsb: wužywaŕ

en: users
dsb: wužywarje

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
dsb[0]: Toś to gronidło jo pśekrotke. Musy nanejmjenjej %(min_length)d znamuško wopśimowaś.
dsb[1]: Toś to gronidło jo pśekrotke. Musy nanejmjenjej %(min_length)d znamušce wopśimowaś.
dsb[2]: Toś to gronidło jo pśekrotke. Musy nanejmjenjej %(min_length)d znamuška wopśimowaś.
dsb[3]: Toś to gronidło jo pśekrotke. Musy nanejmjenjej %(min_length)d znamuškow wopśimowaś.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
dsb[0]: Wašo gronidło musy nanejmjenjej %(min_length)d znamuško wopśimowaś.
dsb[1]: Wašo gronidło musy nanejmjenjej %(min_length)d znamušce wopśimowaś.
dsb[2]: Wašo gronidło musy nanejmjenjej %(min_length)d znamuška wopśimowaś.
dsb[3]: Wašo gronidło musy nanejmjenjej %(min_length)d znamuškow wopśimowaś.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
dsb: Gronidło jo na %(verbose_name)s pśepódobne.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
dsb: Wašo gronidło njesmějo na waše druge wósobinske daty pśepódobne byś.

en: This password is too common.
dsb: Toś to gronidło jo pśepowšykne.

en: Your password can’t be a commonly used password.
dsb: Wašo gronidło njesmějo cesto wužywane gronidło byś.

en: This password is entirely numeric.
dsb: Toś to gronidło jo cele numeriske.

en: Your password can’t be entirely numeric.
dsb: Wašo gronidło njesmějo cele numeriske byś.

en: Password reset on %(site_name)s
dsb: Slědkstajenje gronidła na %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only unaccented lowercase a-z and uppercase A-Z letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
dsb: Zapódajśo płaśiwe wužywaŕske mě. Toś ta gódnota smějo jano małomismiki a-z a wjelikopismiki A-Z bźez diakritiskich znamuškow, licby a znamuška @/./+/-/_  wopśimowaś.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
dsb: Zapódajśo płaśiwe wužywarske mě. Toś ta gódnota smějo jano pismiki, licby a znamuška @/./+/-/_ wopśimowaś.

en: Logged out
dsb: Wótzjawjony

en: Password reset
dsb: Slědkstajenje gronidła

en: Password reset sent
dsb: Slědkstajenje gronidła wótpósłane

en: Enter new password
dsb: Zapódajśo nowe gronidło

en: Password reset unsuccessful
dsb: Slědkstajenje gronidła njejo se raźiło

en: Password reset complete
dsb: Slědkstajenje gronidła dokóńcone

en: Password change
dsb: Změnjenje gronidła

en: Password change successful
dsb: Gronidło jo se wuspěšnje změniło
