django - en to sr@latin translation catalogue (18 entries)

en: Home
sr@latin: Početna

en: Documentation
sr@latin: Dokumentacija

en: Bookmarklets
sr@latin: Bukmarkleti

en: Documentation bookmarklets
sr@latin: Bukmarkleti dokumentacije

en: Documentation for this page
sr@latin: Dokumentacija za ovu stranicu

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
sr@latin: Vodi od bilo koje stranice do dokumentaicje pogleda koji je generisao tu stranicu.

en: Tags
sr@latin: Tagovi

en: Filters
sr@latin: Filteri

en: Models
sr@latin: Modeli

en: Views
sr@latin: Vjuevi

en: Templates
sr@latin: Šabloni

en: view:
sr@latin: vju:

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
sr@latin: Model %(model_name)r nije pronađen u aplikaciji %(app_label)r

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
sr@latin: povezani objekti klase `%(app_label)s.%(data_type)s`

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
sr@latin: klase `%(app_label)s.%(object_name)s`

en: all %s
sr@latin: svi povezani objekti %s

en: number of %s
sr@latin: broj povezanih objekata %s

en: %s does not appear to be a urlpattern object
sr@latin: %s ne izgleda kao „urlpattern“ objekat
