django - en to sr translation catalogue (44 entries)

en: Administrative Documentation
sr: Административна документација

en: Home
sr: Почетна

en: Documentation
sr: Документација

en: Bookmarklets
sr: Букмарклети

en: Documentation bookmarklets
sr: Букмарклети документације

en: Documentation for this page
sr: Документација за ову страницу

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
sr: Води од било које странице до документаицје погледа који је генерисао ту страницу.

en: Tags
sr: Тагови

en: Filters
sr: Филтери

en: Models
sr: Модели

en: Views
sr: Вјуеви

en: Fields
sr: Поља

en: Field
sr: Поље

en: Type
sr: Тип

en: Description
sr: Опис

en: Methods with arguments
sr: Метода са аргументима

en: Method
sr: Метод

en: Arguments
sr: Аргументи

en: Back to Model documentation
sr: Назад на документацију о Моделима

en: Model documentation
sr: Документација о Моделима

en: Model groups
sr: Групе модела

en: Templates
sr: Шаблони

en: Template: %(name)s
sr: Шаблон: %(name)s

en: Template: "%(name)s"
sr: Шаблон: "%(name)s"

en: (does not exist)
sr: (не постоји)

en: Back to Documentation
sr: Назада на документацију

en: Template filters
sr: Филтери шаблона

en: Built-in filters
sr: Уграђени филтери

en: Built-in tags
sr: Уграђене ознаке

en: View: %(name)s
sr: Види: %(name)s

en: Context:
sr: Контекст:

en: Templates:
sr: Шаблони:

en: Back to View documentation
sr: Назад на документацију о View-овима

en: View documentation
sr: View документација

en: tag:
sr: таг:

en: filter:
sr: филтер:

en: view:
sr: вју:

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
sr: Модел %(model_name)r није пронађен у апликацији %(app_label)r

en: model:
sr: модел:

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
sr: повезани објекти класе `%(app_label)s.%(data_type)s`

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
sr: класе `%(app_label)s.%(object_name)s`

en: all %s
sr: сви повезани објекти %s

en: number of %s
sr: број повезаних објеката %s

en: %s does not appear to be a urlpattern object
sr: %s не изгледа као „urlpattern“ објекат
