django - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Administrative Documentation
ne: प्रशासनिक दस्तावेज

en: Home
ne: गृह

en: Documentation
ne: प्रलेखन

en: Bookmarklets
ne: बुकमार्कलेटहरू

en: Documentation bookmarklets
ne: कागजातका बुकमार्कलेटहरू

en: To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can select the bookmarklet from any page in the site.
ne: बुकमार्कलेटहरू स्थापना गर्न, लिंकलाई तपाईंको बुकमार्क टूलबारमा ड्र्याग गर्नुहोस्, वा लिंकमा दायाँ क्लिक गर्नुहोस् र तपाईंको बुकमार्कमा थप्नुहोस्। अब तपाईं साइटमा कुनै पृष्ठबाट बुकमार्क चयन गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Documentation for this page
ne: यो पृस्ठको लागी प्रलेखन

en: Tags
ne: ट्यागहरु

en: Models
ne: नमुनाहरु

en: Views
ne: धृस्यहरु

en: Description
ne: वर्णन

en: tag:
ne: ट्याग:

en: view:
ne: धृस्य :

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
ne: %(model_name)r नमुना %(app_label)r appमा   भेटिएन

en: model:
ne: नमुना :

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
ne: `%(app_label)s.%(data_type)s` संबंधित बस्तु

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
ne: `%(app_label)s.%(object_name)s` संबंधित बस्तु

en: all %s
ne: सबै  %s

en: number of %s
ne: %sको संख्या
