django - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: គេហទំព័រ

en: Documentation
km: ឯកសារ

en: Bookmarklets
km: កំរងចំណាំ

en: Documentation bookmarklets
km: កំរងចំណាំអំពីឯកសារ

en: Documentation for this page
km: ឯកសារសំរាប់ទំព័រនេះ

en: tag:
km: ប្រភេទ:

en: filter:
km: ពាក្យស្វែងរក

en: view:
km: មើល

en: all %s
km: ទាំងអស់ %s

en: number of %s
km: ចំនួន​នៃ​%s

en: %s does not appear to be a urlpattern object
km: %s ហាក់បីដូចជា URL ដែល​ត្រឹមត្រូវទេ
